BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visom prasmėm brangi Nida

Ilgąjį Joninių savaitgalį + pirmadienį buvom susiplanavę praleisti Nidoje dar prieš sumanymą pagyventi Palangoje. Taigi išsimiegoję Joninių rytą patraukėm ten, pakeliui aplankydami Delfinariumą. Maloniai nustebau, kad delfinų programa pagaliau tikrai atnaujinta. Triukai lyg ir tie patys, bet jų pateikimas jau kitoks, dar pagyvintas visokiais fontanėliais.
Nidoje apsigyvenom 3 kambarių bute kartu su vyro sesers šeimyna. Vaikai keturiese miegojo skersai sofą ir taip susidraugavo per tas tris su puse dienas, kad nebenorėjo skirtis. Pajūryje žaidė vandens šautuvais, plaukiojo ant pripučiamo delfino ir chameleono.
Tiesa, iki pajūrio dabar jau tekdavo ilgai eiti. Mažėlei sekėsi sunkiausiai, mat ji skirtingai nuo kitų trijų važiavo ne paspirtuku, o dviratuku, ir dar baiminosi leistis nuo kalno. Kartą nulėkėm iki pajūrio „tuktuku” - smagus jausmas su vėjeliu greitai nulėkti tokia mašinyte, bet brangoka kasdien būtų ten po kelis kart pirmyn atgal važinėti.
Apskritai nieko Nidoje sau neribojom - prisipirkom maisto ir parduotuvėse, ir 2kart per dieną valgiau žuvį kavinėse. Vis dėlto, jei gyventume tokia kokybe, kokią turėjom Kose (erdvūs apartamentai, maistas, gėrimai, viešbučio vandens parkas, koncertai vakarais), čia išleistume gal dvigubai daugiau.
Brangi ta mūsų Nida visom prasmėm. Tik kad ir tas smėlėtas pajūrys, kvepiančios pušys, kopos brangesnės už bet ką. Paskutinę dieną jūra pagaliau tapo tipiškai banguota, ir tik būtent tada išdrįsau į ją įlįsti. Nuostabus jausmas, nors, kai pargriauna banga, baisoka darosi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą