BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aukštalovė

Vasario 21 d. Mažėlę pagaliau perkraustėm miegoti į sesės kambarį. Pamačiusi dviaukštę lovytę pas pusseserę ir pusbrolį, ji kelias savaites prašė, jos žodžiais tariant – AUKŠTALOVĖS. Kadangi pirmas kartas ją perkraustyti į sesės kambarį su atskira lovyte nepavyko, šįkart irgi delsiau, galvodama, kad vis tiek užsiašaros ir prašysis miegoti su mumis.

Galiausiai, savaitgalį pasidaviau. Šeštadienio vakarą praleidom konstruodami lovytę kaip konstruktorių. Mažėlė įsitaisė viršuje (Vyresnėlė zysė kad irgi ten nori) ir sėkmingai pramiegojo pirmą naktį. Buvo pora kartų pabudusi, bet iš lovos niekur nėjo.

Kitą dieną teko laikytis sesei duoto pažado, kad apsikeis miegojimo vietomis. Apačioje uždengiau dekiu visą kraštą, sukurdama namuką, ant viršutinės lovos dugno priklijavau fosforinių žvaigždučių, kad tik liktų miegoti apačioje. Beveik pavyko. Tik Vyresnėlė dabar užpavydėjo namuko ir persikėlė ten savo noru. Antroji naktis praėjo net be pabudimų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Kai kurie žmonės mano, kad pakeitimams gyvenime (net ir mažiems, tokiems kaip lova) yra palankiausios dienos mėnulio kalendoriuje. Nežinau ar pravers, bet bent jau aš stengiuosi kažkiek prie jų taikytis ir bent jau pačiai atrodo, kad pasiteisina. Žinoma, kiti sakyhs nesamonė, bet manau kiek žmonių tiek nuomoniu! Sekmės! :)

Rašyti komentarą