BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš atostogų į naujus namus

Savaitę praleidom Kose. Vyresnėlė sunkiai pakėlė skrydį, kylant ir leidžiantis tiesiog klykė, kad skauda ausis. Skrendant atgal prigirdėm ją tablečių, prilašinom lašų į ausis - parskrido be bėdų. Neaišku, ar placebo efektas, ar tikrai padėjo. Mažėlė skrido ramiai - kai lėktuvas kilo, susidomėjusi stebėjo pro langą, kažką savaip komentavo. Vėliau pasnaudė, paflirtavo su keleiviais. Stebėjausi, kad Mažėlė nekėlė jokių rūpesčių, o Vyresnėlei nuolat kildavo visokių bėdelių, o dar pačią pirmą dieną smarkiai nudegė nugarą, teko visą laiką plaukioti su marškinėliais.
Kasdien gyvenom režimu: pusryčiai-pajūrys-Mažėlės miegas pajūryje-pietūs-lauko baseinas su čiuožyklomis-Mažėlės miegas viešbutyje/Vyresnėlės dažymasis miniklube-lauko baseinai-vakarienė-minidisko. Vyresnėlė visus vakarus prašoko vaikų diskotekose, o Mažėlė tuo metu arba išsireikalaudavo krūties ir užmigdavo man ant kelių tame triukšme, arba tempdavo į viešbutį ir miegodavo ten. Gyvenom poniškai ir laisvai - valgėm ką norim ir kada norim. Viešbučio teritorija buvo didelė, prie kiekvieno baseinbo baras su kokteiliais, ledais, užkandžiais. Tad po 6-ių dienų tokio režimo mes (tėvai) jautėmės jau visko atsikandę. Tiesa, vieną dieną išsinuomavom automobiliuką ir apvažinėjom salą. Buvom prie karštųjų srovių įlankos. Tas sieros dvokas mane suerzino, o Vyresnėlė su Mažėle patenkintos ten tiurlinosi. Buvom Zia zooparke. Gyvūnų ten nedaug, ir jie vietiniai, tačiau pats parko išsidėstymas nuokalnėj ir kalno viršūnėj, nuo kurios atsiveria gražūs vaizdai, tikrai įspūdingas. Viršūnėje galima pasisūpuoti hamakuose, sūpynėse ir stebėti saulėlydį (na, jo nelaukėm). Pakeliui išlipom baltuosiuose paplūdimiuose, kur pasijutau kaip prie lietuviškos jūros, tik dar švaresnės - su Vyresnėle tuoj puolėm statyt pilis. Apskritai tikrai pailsėjau, išmokau nieko neveikti, tiesiog kvėpuoti tuo, kas aplink.
O kai gįžom namo, prie savo būsimų namų radom įkurtą žaidimų aikštelę su sūpynėm, čiuožykla ir smėlio dėže. Dar išvažiuodami užsisakėm pervežimo įmonę, kad galėtume staiga persikelti. Lyg tyčia vos persikėlėm, po kelių dienų įvyko viešos loftowno įkurtuvės su šokiais pokiais, kaimynų užkandžiais ir kepsniais ant griliaus. Truputį susipažinom su kaimynais, o Vyresnėlė tą patį vakarą į namus parsivedė du kavalierius - 8-erių Joną ir 6-erių Tomą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą