BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kosas. Antras kartas

Tradiciškai vos sulaukę vasaros nusprendėm skristi į kažkurią iš Graikijos salų. Tiesa, svarsčiau šįkart rinktis Ispaniją, bet kainos ir kokybės pasiūlymas nugalėjo. Vis dar renkuosi Graikiją už šiltą orą, man tinkantį maistą (ėriena, žuvis) ir viešbučius, pritaikytus šeimoms.

Šįkart pasirinkom viešbutį Kose su daugybe vandens čiuožyklų. Deja, mažoji liko nuvilta: virš mažųjų čiuožyklų bėgo kriokliai, todėl ji jų bijojo, o didžiosios jai pasirodė gerokai per didelės. Gal būtų kitaip, jei su ja būtų čiuožinėjęs tėtis, bet atsitiko taip, kad kelios dienos prieš kelionę jis susilaužė ranką, taigi su mažąja bandžiau čiuožti aš, ir ji liko nepatenkinta. Didžioji, priešingai, kiaurą dieną laipiojo ir čiuožinėjo. Iš pradžių prašė, kad būčiau kartu, bet, galiausiai, kai pavargau, lakstė viena pati. Mažoji žaidė dažniausiai ant gulto arba prie baseino krašto pilstydama vandenį iš stiklinių ar mėtydama į vandenį žaislinį delfinuką, kad sesė nuplauktų ir parneštų. Vakarais eidavom į Mini disco. Didžioji vis dar patenkinta ten šoka (grįžusi į Lietuvą visus šokdino pusserės Olivijos gimtadienyje), o Mažoji įsidrąsino tik paskutiniais vakarais, ir tai, šokdavo ne viską, daugiausia tik traukinuką. Tiesa, prie animatorių greitai priprato, vis bėgdavo imti už rankos piratės. Dar kas vakarą prašydavo išdažyti skruostus - širdelėm ar rožytėm.

Ką gi mes šįkart matėm Kose?
1. Saulę, vėją, jūrą nuo kalno viršūnės (gyvenom viešbutyje ant kalno)
2. Elnius danielius viešbučio teritorijoje
3. Povus su poviukais, besiganančius Plaka miške
4. Antimachia tvirtovės griuvėsius, kuriais ropinėjo salamandros ir tarp kurių žydėjo didžiulės usnys
5. Nuostabų neprivažiuojamą tuščią smėlėtą pajūrį kažkur tarp Antimachia ir Kefales, kuriuo ropinėjo mažulyčiai krabai
6. Tradicinę graikišką taverną, nudažytą mėlyna spalva, kurios lubos buvo apipintos vynuogėmis ir asiliukų aptvarą šalia jos. Nuostabų atvirukišką vaizdą - vienišas alyvmedis ir šalia besiganantis asiliukas.

Nusprendžiau, kad „viskas įskaičiuota” atostogų jau užteks. Atostogos Sicilijoje ir Danijoje buvo kur kas įdomesnės ir nepasakyčiau, kad sunkesnės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą