BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pavėlavęs palapinių sezonas tarp obuolių

Juokinga, bet tik priešpaskutinį vasaros savaitgalį atidarėm palapinių sezoną, kuris tetruko 2 savaitgalius. Vyresnėlė vis prašėsi atostogauti su palapinėmis, tačiau šiemetinės vasaros orai tam neatrodė palankūs, vis lynodavo.

Visgi paskutiniai du vasaros savaitgaliai, praleisti Obuolių saloje, tikrai buvo pasakiškai šilti ir be jokių priekaištų. Pirmąjį pramogavom/ilsėjomės kartu su vyro sesers šeimyna, antrąjį - tik 4iese.

Dieną leisdavom prie ežero. Tiesa, nepaisant įkaitusio oro, ežero vanduo jau atšalęs, šaltesnis nei jūroje. Tačiau Vyresnėlė ištisai jame mirko, čiuožinėjo į jį nuo čiuožyklos. Na, o Mažieji plaukiojo ant pripučiamų transporto priemonių - chameleono, aštuonkojo, lėktuvo, ryklio. Man teko juos susikibusius į traukinuką tąsyti per ežerą pirmyn atgal.

Per pietų miegą ir vakare įsitaisėm prie palapinių. Tas buvimas miške-obelų sode suteikė nenusakomą ramybės jausmą. Ant nedidukės kepsninės kepėm jau pamėgtas vaikų vištienos dešreles su bandelėmis, vyro marinuotus pievagrybius, cukinijas, zefyrus. Paskutinį savaitgalį išbandėm kepti krevetes ir kalmarus, ananasus. Rezultatas maloniai nustebino.

Atvykę į Obuolių salą paskutinį savaitgalį nusprendėm ją apiplaukti valtimi. Visi krantai pasirodė esantys apžėlę ir pakankamai vienodi, tad Mažėlei pasidarė nuobodu, jau klausinėjo, kada lipsim. Vyresnėlė, priešingai, visą kelią linksminosi - iš pradžių mokėsi irkluoti, o vėliau ant pripučiamo čiužinio plaukė paskui valtį atskirai. Dar tą dieną su tėčiu ji pirmą kartą išbandė baidarę.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį praleidom pas vyro tėvus gamindami obuolių sultis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą